Kāpēc man nepatīk BRSD iesniegtās spēles

2019-05-01 16:09:40

Cik no jums ir videokartes, kas spēj pavilkt teiksim GTA 5 grafiku? Man nav problēmas izveidot tik piesātinātu spēli, bet vai būs jums dators, kas spēs pavilkt? Jā? Ok, nākamgad tad piedalos. Jau pie MW viens otrs raudāja, ka nespēj pilnvērtīgi spēlēt. Bet, ja nu es raytracing pieslēgšu? Tad jāveido spēle vidējam latvieša datoram? CounterStrike līmenī?
Paša veidotās spēles lēnām tiek attīstītas. Ir viena cilvēka projekti, un diezgan labā līmenī. Vēl ņemot vērā cik šobrīd ir viegli izveidot skaistas spēles (grafikas ziņā), tad nebūs aiz kalniem diena, kad arī GTA 5 kādam būs mēneša darbs. Asseti pilni veikali. Risinājums BRSD kvalitātei ir - veidojiet spēles kā vēlaties. Neviens neliedz sākt mega projektu un konkursam iesniegt mazu kripatiņu. Sāciet šodien un neskatieties uz svešiem datora dzelžiem. Good luck!
2019-05-01 16:08:23
Tādā skatījumā tad paliek veidot tikai arkādes un vēlams mobīlajam. Tās ir viegli veidojamas, spēles mehānismi zināmi, pārmainam tikai skatuvi un tēlus.
Bet ir jāmaina skatījums uz konkursu. Daudzi nezin, ka spēli var veidot kaut visu gadu un, manuprāt, BRSD nav pārāk popularizēts Latvijā. Ir ļoti daudz žanru, kas pēdējos gados ir parādījušies. Reālisms un VR (lēnām) sāk ienākt mūsu dzīvē. Vai tad ir svarīgi tikai piedalīties konkursā un pazust? Personīgi šogad nepiedalījos tikai tāpēc, ka nebija ideju, bet par vecām spēlēm parunāsim mazliet vēlāk. -->
BRSD manā apziņā ir iespiedies kā 20 dienu konkurss (tagad mēnesis) un tikai lasot forumu saprotu, ka to var veidot kaut visu gadu, kaut piecus.
Bet idejas? Ar tām ir švaki esošā formātā.
« iepriekšējā 1 no 1 nākošā »