Ziņas

LSIA izsludina videospēļu izstrādes konkursu BRSD 10

LSIA izsludina videospēļu izstrādes konkursu BRSD 10

LSIA, 23.03.2021

Izstrādātājs: LSIA

"Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija” izsludina videospēļu izstrādes konkursu “Beidz runāt, sāc darīt 10”. Lai veicinātu video spēļu izstrādi Latvijā un mudinātu ikvienu nozares entuziastu savus spēļu projektus publicēt un ar tiem dalīties plašākai publikai, saņemt par tiem atsauksmes un turpināt darbu, lai tos pubilcētu arī kādā no spēļu publicēšanas veikaliem, konkurss tiek rīkots jau desmito reizi.

Konkurss risināsies mēneša garumā, tas sāksies 3. aprīlī un beigsies 2. maijā, tā rezultāti tiks paziņoti 12. maijā. Spēles tiks vērtētas divās kategorijās - žūrijas vērtējums un publikas vērtējums. Konkursa kopējais balvu fonds ir 1000 eiro, kuri tiks sadalīti starp pirmajām trīs vietām, kuras noteiks internacionāla žūrija. 

BRSD katru gadu ir arī unikāls ar to, ka otru daļu balvu fonda veido ikviens nozares interesents un pat paši dalībnieki, veicot ziedojumu, tādējādi uzvarētāju top trīs tiek noteikti arī no publikas balsojuma, kuru saziedotā summa tiek sadalīta sekojoši: pirmā vieta: 60% no saziedotās summas, otrā vieta: 30% no saziedotās summas un trešajai vietai 10% no saziedotās summas. Visām spēlēm gan žūrijas, gan publikas balsojumā, kuras iegūs pirmo līdz trešo vietu, “Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija” segs arī izmaksas to publicēšanai kādā no spēļu veikaliem (Steam, Google Play, App Store), lai sniegtu atbalstu to publicēšanai tālāk.

Konkursā var piedalīties gan individuāli izstrādātāji, gan komandas, lai ļautu brīvi izpausties, tajā nav tēmas ierobežojums. Spēle var būt izziņota tikai pēc iepriekšējā konkursa beigām (2020. gada 8. aprīļa) un tā nedrīkst būt publicēta pirms konkursa sākuma datuma (2021. gada 3. aprīļa). Konkursā drīkst piedalīties arī spēles, kuru prototipi tapuši “Global Game Jam 2021” vai “Mazais BRSD 2020” laikā. Plašāk par konkursa nolikumu varat lasīt konkursa itch.io lapā.

Konkurss tiks atklāts 3. aprīlī YouTube straumē, kurā Jānis Skuja un Jāzeps Rutkis pastāstīs par konkursu un atskatīsies uz iepriekšējo gadu labākajām spēlēm.

Ziedojumus publikas balsojuma balvu fondam varat veikt uz zemāk norādītajiem LSIA rekvizītiem. Lai saņemtu arī iespēju piedalīties balsojumā, ziedojums nedrīkst būt mazāks par 1 EUR. Maksājuma mērķī obligāti jānorāda ziedotāja e-pasts, lai LSIA varētu nosūtīt pieeju balsošanai un jābūt reģistrētam itch.io profilam.

Rekvizīti publikas balsojuma balvu fondam: 

Nosaukums: Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija
Reģistrācijas numurs: 40008228551
PVN numurs: LV40008228551
Bankas konts: LV62HABA0551039560060
Maksājuma mērķis: BRSD 10 balvu fonds [balsotāja e-pasts]

 

Autorizācija

Lietotājs

Parole


Reģistrēties Aizmirsu paroli