Ziņas

Aicinām uz gamedev.lv 10 gades svinībām ar starptautisku lektoru uzstāšanos

Aicinām uz gamedev.lv 10 gades svinībām ar starptautisku lektoru uzstāšanos

Linda Strazdiņa, 24.03.2017

Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija aicina ikvienu nozares interesentu 31. martā uz 10 gades svinībām, kuras ietvaros tiks pastāstīts sīkāk par spēļizstrādi Latvijā pēdējo desmit gadu laikā, kā arī uzstāsies nozares pārstāvji no Dānijas, Somijas un Ukrainas. Pasākums notiks Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1, Magnum auditorijā pulksten 19.00.

Pasākumā tiks arī izziņoti un apbalvoti konkursa “Beidz runāt, sāc darīt” uzvarētāji, kurš šogad norisinājās jau sesto reizi, ar mērķi veicināt video spēļu izstrādi Latvijā.

Lai arī Latvijas spēļizstrādes entuziasti ir darbojošies senāk kā desmit gadus atpakaļ, par jubilejas gadskārtu tiek uzskatīta interneta vietnes www.gamedev.lv izveidošana un pirmā raksta publicēšana tajā. Visus šos gadus vietne tiek uzturēta ar mērķi apkopot aktuālo nozares informāciju un palīdzēt vietējiem spēļizstrādātājiem atrast vienam otru, lai dalītos pieredzē. Laika gaitā, šim nolūkam tika rīkotas arī ikmēneša tikšanās ar dažādām nozares saistītu tēmu prezentācijām, kā arī nodibināta Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija.

Pasākuma prezentāciju programma:

1. Elviss Strazdiņš, Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas dibinātājs. “Pēdējā desmitgade Latvijas spēļu izstrādes industrijā”; 

2. Jūlija Moškarjova, Casual Connect producente un vadītāja. “Savas spēles parādīšana: svētība, slikta ideja, vai abi”;

 3. Vesa Raudasoja, spēļu konsultatnts, izstrādātājs un IGDA biedrs. “Kā tuvoties biznesam esot spēļu izstrādātājam”;

4. Adams Majes, spēļu dizaineris un lektors Upsalas universitātē. “Stāstījums un es”.

5. Konkursa BRSD 6 rezultātu paziņošana un laureātu apbalvošana.

Pasākumā ieeja ikvienam interesentam ir bez maksas. Tā programma angļu valodā pieejama Facebook notikuma lapā.

Pēc pasākuma visi tiek laipni aicināti uz pēcpasākumu e-sporta bārā 7th. Vairāk informācijas par pēcpasākumu atrodas šeit.

Līdzīgi raksti:

Autorizācija

Lietotājs

Parole


Reģistrēties Aizmirsu paroli