Ziņas

"Siege" - latvieši grib konkurēt ar populārāko kāršu spēli pasaulē

"Siege" - latvieši grib konkurēt ar populārāko kāršu spēli pasaulē

Andrejs Kļaviņš, 11.12.2015

Vietējā spēļu izstrādes studija Next Level šomēnes ir publicējusi savu jaunāko spēli Siege. Sniedzot savu pienesumu populārajam CCG (kāršu kolekcionēšanas spēļu) žanram, NL sastāda konkurenci tādiem pasaulē plaši atzītiem žanra pārstāvjiem kā Hearthstone, ko pērn klajā laida videospēļu izstrādes gigants Blizzard Entertainment.

Latviešu spēļu izstrādātāji Next Level (NL) Latvijā atpazīstamību ir ieguvuši ar tādām tiešsaistes sociālajām spēlēm kā Okeānija un Fikss, kas vairāku gadu laikā iemantojušas ārkārtīgi lielu popularitāti vietējos sociālajos tīklos draugiem.lv un inbox.lv.

Tieši tāpēc jaunā spēle Siege uzņēmumam ir nozīmīgs solis, jo tas ir pirmais produkts, kas paredzēts tā dēvētajām mid-core un hardcore auditorijām. NL ar Siege plāno fokusēties uz internacionālo tirgu, publicējot spēli PlayStore, Appstore un Steam platformās.

Siege ir izstrādāts Unity dzinējā, kas izpelnījies popularitāti izstrādātāju vidū, jo ļauj spēli viegli piemērot izmantošanai uz jebkuras ierīces. Tā kā jaunais žanrs radīja daudzus izaicinājumus, spēle tika izstrādāta gandrīz 2 gadus.

NL pārstāvis Andrejs Kļaviņš atklāj, ka nevairās no salīdzinājumiem ar tādiem CCG žanra veiksminiekiem kā Hearthstone: "Šī lieliskā spēle pilnīgi noteikti ir kalpojusi kā iedvesmas avots, taču mēs domājam, ka mums tomēr ir izdevies radīt atšķirīgu un unikālu produktu." Kā viens no galvenajiem jaunpienesumiem tiek minēts asinhronais PvP (spēlētājs pret spēlētāju) režīms.

Jau šobrīd ar spēles pirmo publisko WEB versiju var iepazīties draugiem.lv portālā, kā arī opā.lv.

Informāciju sagatavoja Andrejs Kļaviņs, "Next Level".

Līdzīgi raksti:

Autorizācija

Lietotājs

Parole


Reģistrēties Aizmirsu paroli