Latvijā

Tiek izsludināts konkurss BRSD 9

Tiek izsludināts konkurss BRSD 9

Elviss Strazdiņš, 17.02.2020

Jau devīto reizi Latvijā tiks rīkots spēļu izstrādes konkurss "Beidz runāt, sāc darīt". Piedalīties tajā var ikviens datorspēļu izstrādātājs. Konkursam drīkst pieteikt iepriekš neizziņotu un nepublicētu spēli. Lai ļautu konkursa dalībniekiem brīvi izpausties, tam nav nekādu radošuma ierobežojošu noteikumu. Vienīgais ierobežojums ir spēles nodošanas datums, kurš šogad ir 21. marts. Ar pilniem konkursa noteikumiem varat iepazīties šeit. Visi, arī tie, kas šogad neplāno piedalīties konkursā, tiek aicināti ziedot konkursa balvai. Konkursa uzvarētāji tiks vērtēti divās kategorijās: žūrijas vērtējums un ziedotāju simpātija. Ziedotāju simpātijas ieguvēji savā starpā sadalīs saziedoto summu.

Noteikumi

Uzvarētājs: Konkursa uzvarētājus izvēlēsies profesionāla žūrija (žūrijas sastāvs tiks izziņots vēlāk).
Publikas balva: Publikas balvu izvēlēsies foruma lietotāji. Par spēlēm drīkstēs balsot tikai tie lietotāji, kas balvu fondam ir noziedojuši vismaz 1€ ne vēlāk kā līdz 21.marta pulksten 23.59.
Dalībnieki: Piedalīties konkursā var izstrādē esošās spēles, kuras publiski izziņotas tikai pēc iepriekšējā konkursa beigām (2019. gada 27.aprīļa). Spēle nedrīkst būt publicēta pirms konkursa sākuma datuma. Konkursā drīkst piedalīties arī ar spēlēm, kas iesāktas Global Game Jam 2020.
Konkursa sākums: 21.februāris;
Konkursa ilgums: 30 dienas (līdz 21.marta pulksten 23.59 pēc Latvijas laika), kuru laikā jābūt iesniegtai jebkādai spēles versijai, taču to drīkst labot un papildināt arī pēc šī datuma;
Balsošana: līdz 28.marta pulksten 23.59;
Apbalvošana un rezultātu paziņošana: 4.aprīlī, pasākumā gamedev.lv conference 2020;
Pieteikšanās: visas spēles jāpiesaka foruma sadaļā "Dalībnieki" līdz konkursa beigu termiņam (līdz 21.marta pulksten 23.59);
Tēma: Brīva.

Publikas balsojuma balvas:
1. vieta - 60% no saziedotās summas
2. vieta - 30% no saziedotās summas
3. vieta - 10% no saziedotās summas

Konkursa balvu fondam var ziedot, veicot pārskaitījumu uz Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācijas kontu:
Nosaukums: Latvijas Spēļu izstrādātāju asociācija
Reģistrācijas numurs: 40008228551
Konts: LV62HABA0551039560060 (Swedbank)
Maksājuma mērķī, lūdzu, iekļaut foruma lietotājvārdu.

Terminu skaidrojums:
Izziņota spēle – spēle, kura ir publiski izziņota, vai kāda tās daļa (attēli, apraksts, scenārijs, muzikālais pavadījums) ir pieejama publiski (piemēram, sociālos tīklos, interneta vietnēs, televīzijā, radio). Šis ierobežojums neattiecas uz publiski pieejamiem resursiem (piemēram, mūzika, attēli, 3D modeļi vai skaņu faili, kas pirkta kādā veikalā).
Publicēta spēle – spēle, kas izvietota kādā publiskā vietnē (mājaslapā, publiskā čatā vai šeit pat forumā) vai veikalā (fiziskā vai digitālā veikalā), piemēram, kādā no Rīgas video spēļu veikaliem, Steam, itch.io.

Līdzīgi raksti:

Autorizācija

Lietotājs

Parole


Reģistrēties Aizmirsu paroli