Ziņas

Game Wave Festival 2021

Game Wave Festival 2021

Jānis Skuja, 08.09.2021

No 24. līdz 26. septembrim Jūrmalā, Baltic Beach Hotel norisināsies unikāls Latvijas Tehnoloģiskā centra organizēts klātienes festivāls “Game Wave Festival”, kurā būs iespēja noklausīties spēļu industrijas profesionāļu lekcijas, piedalīties pitching sesijās, izrādīt spēles ekspozīciju zālē, izmantot B2B sistēmu darba un sadarbības partneru meklēšanā, kā arī piedalīties spēļu džemā. Šogad šis ir vienīgais šāda veida pasākums visā Baltijā!

Piedalīties festivālā “Game Wave Festival” tiek aicināts ikviens interesents - entuziasti, studenti, spēļu izstrādātāji, spēļu kompānijas un citi.
Entuziastiem un citiem interesentiem būs iespējams apmeklēt kādu no iesācējiem domātām lekcijām, iepazīties ar jaunām tehnoloģijām un spēlēm ekspozīciju zālē, apskatīt vai piedalīties spēles izstrādes procesā spēļu džemā, un arī atpūsties pludmalē!
Studentiem tā būs lieliska iespēja iegūt jaunas zināšanas, kontaktus un, iespējams, uzsākt savu karjeru spēļu industrijā!
Spēļu izstrādātājiem, apmeklējot konferenci un ekspozīciju zāli, būs iespēja mācīties, apmainīties ar zināšanām un atklāt ko jaunu! “Game Wave Festival” platformā būs iespēja iegūt jaunus sadarbības partnerus, kontaktus, un apskatīt darba tirgu!
Savukārt spēļu kompānijām festivāls ir iespēja piedalīties ekspozīciju zālē, piedāvāt darbu, un iegūt partnerus “Game Wave Festival” B2B platformā. Apspriediet jaunus apvāršņus tehnoloģijās, iegūstiet iespēju izmantot jaunus produktus un servisu.
Ar runātāju sarakstu ir iespējams iepazīties šeit: https://www.gamewave.eu/speakers, bet ar festivāla norises plānu ir iespējams iepazīties šeit: https://www.gamewave.eu/agenda.

Sadarbībā ar “Game Wave Festival” Gētes institūts Rīgā organizē spēļu džemu „Slow Culture“ – profesionālu spēļu izstrādātāju un amatieru tikšanos, lai ierobežotā laikā izstrādātu jaunas spēles. Džema tēma “Slow Culture” sasaucas ar sabiedrības tendenci uz rūpīgu norišu un procesu apzināšanos.
Ievērojot „Slow Culture“ principu džemā, komandas veidošana un pirmā ideju apmaiņa sāksies jau 17. septembrī – nedēļu pirms oficiālā pasākuma sākuma. Komunikācijas platforma ir džema Discord serveris: https://discord.gg/mpwernMHQ5.
Citādi kā ierasts, Gētes institūts šajā džemā aicina piedalīties arī cilvēkus, kuri līdz šim nav bijuši saistīti ar spēļu izstrādi. Dalībai laipni lūgti pieteikties sociāli aktīvi un sabiedriskajos procesos ieinteresēti cilvēki, kuri ir gatavi dalīties ar savām idejām, kā arī savā pārliecībā un  dažādu jomu pieredzē. Šo cilvēku svaigās idejas var sekmēt sesijas atklāto atmosfēru un ietekmēt attiecīgās spēles formu.
Reģistrācija dalībai turpinās līdz 19. septembrim “Game Wave Festival” tīmekļvietnē: https://www.gamewave.eu/signup. Interesenti var izvēlēties dalību tikai spēļu džemā, vai arī savienot to ar festivāla apmeklējumu – abi pasākumi ir bezmaksas un izvēle jāizdara reģistrācijas laikā.
Priecāsimies par ikvienu, kurš ar savu dalību vēlas sekmēt spēļu džema daudzveidību, radošumu un ražīgumu.

Rūpējoties par citu apmeklētāju un komandas drošību, festivālu klātienē būs iespējams apmeklēt, tikai uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas faktu. Derīgais sertifikāts būs jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. Jauniešiem, kuri vēl nav sasnieguši 18 gadu vecumu, jāierodas pieaugušā pavadībā. 

Ar festivāla jaunumiem iespējams iepazīties FaceBook vietnē: https://www.facebook.com/gamewavefes/ un Twitter: https://twitter.com/GameWaveFest 
Par festivāla norisi lūdzam sazināties ar Lauru Vilsoni: laura.vilsone@gmail.com
Par spēļu džemu – ar Jāni Skuju: janis.skuja91@gmail.com  

Līdzīgi raksti:

Autorizācija

Lietotājs

Parole


Reģistrēties Aizmirsu paroli